Olympus Perspective Playground we Wrocławiu!

Już 15 lutego, w starej zajezdni tramwajowej „Dąbie”, przy ulicy Tramwajowej, rozpocznie się festiwal kreatywnej fotografii: Olympus Perspective Playground. Ta niesamowita wystawa daje szansę wejścia w świat wyjątkowej optyki i sztuki audiowizualnej, stworzonej przez światowej klasy artystów.

Perspective Playground, w zabawny i artystyczny  sposób pokazuje, jak duże znaczenie mają światło i technologie optyczne, będące znakiem rozpoznawczym  produktów marki Olympus: aparatów fotograficznych, zaawansowanych urządzeń medycznych oraz innowacyjnych rozwiązań dla nauki. Inspirująca wystawa sztuki stanie się fotograficznym placem zabaw i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Zwiedzający  nie tylko przetestują aparaty OM-D oraz PEN, lecz także wydrukują swoje ulubione zdjęcia, doświadczą malowania światłem oraz wezmą udział w wielu warsztatach i wydarzeniach, organizowanych także wieczorami. Każdy z uczestników otrzyma w prezencie kartę SD ze zdjęciami, które sam wykonał na miejscu.

Wystawa potrwa do 10 marca 2019. Można ją oglądać przez cały tydzień, od poniedziałku do środy w godzinach 11 – 21, a od czwartku do niedzieli od 11 do 23.  Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie organizatora: https://my.olympus-consumer.com/perspective-playground

 

 

Olympus wyróżniającym się wrocławskim pracodawcą!

W lipcu 2018 powstał we Wrocławiu nowy oddział firmy Olympus Europa – Olympus Business Services Sp. z o.o. (OBSE). Centrum biznesowe wspiera partnerów Olympus z regionu EMEA w zakresie finansów,  zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania zamówieniami i obsługą klienta.

OBSE jako pracodawca działający w obszarze rozwijającego się przemysłu technologii medycznych, oferuje miejsca pracy o dużym potencjale rozwoju, a także możliwość bycia częścią zespołu budującego od podstaw nowoczesne centrum biznesowe.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy: https://www.olympus.pl/company/pl/kariera/oferty-pracy/.

Kalendarz Wydarzeń

Konferencja Deutsche Phraseologie und Parömiologie im Kontakt und Kontrast, 23.-25. Mai 2019

Lehrstuhl für Angewandte Linguistik Institut für Germanische Philologie Universität Wrocław...

Warsztaty teatralne

5.-6.03.2019 – Warsztaty teatralne zorganizowane na warszawskiej germanistyce przez Studencki...

Konferencja „Emotionen in Sprache und Sprechen“

W dn. 26-28 września 2019r. Zakład Języka Niemieckiego oraz Zakład...

Konferencja ‚Zbigniew Herbert – ein Dichter zwischen den Kulturen… Eine Konferenz zur Rezeption seiner Werke’

Zakład Translatoryki i Glottodydaktyki zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowej...
Zobacz wszystkie wydarzenia
Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego

INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO

ADRES

PL. BISKUPA NANKIERA 15b
50-140 WROCŁAW

KONTAKT

TEL: +48 71 375 24 44
MAIL: ifg@uwr.edu.pl

Font Resize