Zapraszamy na studia magisterskie w trybie niestacjonarnym

Szanowni Państwo,

zapraszam wszystkich Państwa do kontynuowania nauki w Instytucie Filologii Germańskiej UWr na studiach magisterskich w trybie niestacjonarnym. W tym celu należy się zalogować w systemie IRK. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji (zasady, lista wymaganych dokumentów, harmonogram) znajdują się na stronie http://www.rekrutacja.uni.wroc.pl/ (studia filologiczne, II stopnia, wieczorowe). Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele. Terminy zjazdów w roku akademickim 2017/18 są dostępne na stronie IFG.

Dokumenty można składać osobiście lub drogą pocztową w terminie 13.-26. września 2017 (poniedziałek-piątek) w godz. 10:00-13:00 w sali 201.

Zapraszam do rejestracji.

Marta Rogozińska

Międzynarodowa Konferencja „Störungen des ‚Selbst’ – Trauma-Erfahrungen und Möglichkeiten ihrer künstlerischen Konfiguration”

Międzynarodowa Konferencja Partnerstwa Międzyinstytutowego Fundacji Alexandra von Humboldta: „Störungen...