TEATR PO NIEMIECKU

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

 

zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym najnowszym projektem – słuchowiskiem na podstawie powieści Radka Knappa pt. „Lekcje Pana Kuki”/”Herrn Kukas Empfehlungen”. Projekt ten jest realizowany w ramach działalności Studenckiego Zespołu Teatralnego „Dingsbums” w Instytucie Filologii Germańskiej, a powstanie projektu zawdzięczamy nieocenionej pomocy Pani Doktor Joanny Banachowicz, której serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i pomoc w wyborze dzieła. Chcielibyśmy również podziękować naszemu opiekunowi Panu Doktorowi Krzysztofowi Huszczy za ogromne wsparcie, którego nam udzielił w tym trudnym pandemicznym czasie.

 

Pod następującymi linkami udostępniamy Państwu trzy pierwsze rozdziały „Lekcji Pana Kuki”. Proszę pamiętać, że w kwestii słuchowisk jesteśmy laikami i z pewnością nasze dzieło pozostawia wiele do życzenia. Jednak chcieliśmy Państwu pokazać, że mimo pandemii i braku możliwości spotkania się na żywo, daliśmy radę i nasz Teatr przetrwał! Z czego jesteśmy bardzo dumni. Mamy nadzieję, że nasze słuchowisko wywoła uśmiech na Państwa twarzach.

https://youtu.be/9Iynq31gx_k – Rozdział 1
https://youtu.be/TB-H6mJvWrc – Rozdział 2
https://youtu.be/AKgX14YqJ1Q – Rozdział 3

Miłego słuchania!

 

Studencki Teatr Dingsbums: Anika Niemeyer, Aleksandra Nowak, Monika Czaja, Oliwia Jaśkiewicz, Alan Dmochowski, Edyta Dudek, Gabriela Krulk

 

Kalendarz Wydarzeń

Kolokwium Lingwistyczne. Spotkanie 14

Szanowni Państwo, w nowym roku akademickim nadal rozmawiamy o języku...

Internationale und interdisziplinäre Tagung ‚Die kulinarische Welt in Sprache, Kultur und Literatur I’

  Wir laden Sie herzlich zur internationalen und interdisziplinären Tagung...
Zobacz wszystkie wydarzenia
Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego

INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO

ADRES

PL. BISKUPA NANKIERA 15b
50-140 WROCŁAW

KONTAKT

TEL: +48 71 375 24 44
MAIL: ifg@uwr.edu.pl

Font Resize