DRZWI OTWARTE

OPIS

„Drzwi Otwarte” w Instytucie Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego są wydarzeniem cyklicznym odbywającym się raz do roku. Chociaż inicjatywa ta skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy stoją przed wyborem kierunku studiów, zapraszamy także ich rodziców i nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych językiem i kulturą Niemiec, Austrii i Szwajcarii. „Drzwi Otwarte” stwarzają dobrą okazję do zapoznania się zarówno ze strukturą Instytutu Filologii Germańskiej, jego ofertą dydaktyczną oraz zasadami rekrutacji na studia germanistyczne, jak i działalnością naukową jego pracowników oraz licznych studenckich kół naukowych.

Podczas „Drzwi otwartych” nasi goście mogą ponadto porozmawiać ze studentami i pracownikami naszego instytutu, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie indywidualne pytania oraz rozwieją ewentualne wątpliwości.

Szczegółowe informacje dotyczące terminu i programu „Drzwi Otwartych” udostępniamy w załączniku trzy tygodnie przed terminem imprezy.

Serdecznie zapraszamy!

 


DRZWI OTWARTE 2024

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte w Instytucie Filologii Germańskiej, które odbędą się 13 kwietnia 2024 roku (sobota) o godz. 10.00.

Drzwi Otwarte będą odbywały się zarówno stacjonarnie, jak i w formie elektronicznej w aplikacji MS Teams. Aby wziąć w nich udział online należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w linku poniżej.  Przed wydarzeniem otrzymają Państwo dalsze informacje dotyczące udziału oraz logowania się. Formularz rejestracyjny będzie aktywny do 12 kwietnia 2024.

Link do formularza rejestracyjnego:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=-b5xKxM7MkS19B9awieNDHyyH3BobpVAoqmikNEiudpUNkdUSkVHWjI1UFJJQkxEQlJLWkdTRFBMWS4u

 

Kontakt ws. rejestracji na Drzwi Otwarte:

dr Adam Gołębiowski, adam.golebiowski@uwr.edu.pl

 KONTAKT

dr Magdalena Białek

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Międzynarodowa konferencja studencko-doktorancka „Linguistische Juniorentreffen in Wrocław IV”, 14–15. listopada 2024

Instytut Filologii Germańskiej Zakład Lingwistyki Stosowanej Zakład Języka Niemieckiego serdecznie...

Internationale und interdisziplinäre Tagung: Die kulinarische Welt in Sprache, Kultur und Literatur II

    Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie Instytut...
Zobacz wszystkie wydarzenia
Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego

INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO

ADRES

PL. BISKUPA NANKIERA 15b
50-140 WROCŁAW

KONTAKT

TEL: +48 71 375 24 44
MAIL: ifg@uwr.edu.pl

Font Resize