Tutoriat doktorancki

Szanowni Państwo,

od 16 października 2017r. zostanie uruchomiony dla Państwa tutoriat doktorancki.

Na tutoriat mogą uczęszczać wszyscy studenci I roku. Zajęcia w ramach tutoriatu służą podniesieniu kompetencji językowej, czyli dodatkowemu omówieniu i przećwiczeniu zagadnień z gramatyki praktycznej, leksyki oraz omówieniu Państwa wypracowań, analizie błędów. Wypracowania będą Państwo pisać już niebawem, niebawem też pierwsze sprawdziany. Dlatego zachęcamy Państwa do korzystania z tej oferty.

Tutoriat odbywa się 7 razy w tygodniu, 3 razy dla ścieżki B, cztery razy dla ścieżki A. Zapisać się mogą Państwo do dowolnie wybranej osoby – w załączeniu przesyłamy harmonogram. Proszę tylko pamiętać o podziale na ścieżki. Aby się zapisać na tutoriat u wybranej osoby wystarczy przyjść w dniu i o godzinie wskazanej w harmonogramie do wybranej przez Państwa osoby i uczęszczać systematycznie przez cały semestr.

Wszystkie informacje są dostępne na stronie pod linkiem

Pozdrawiamy serdecznie

Joanna Szczęk, Monika Mańczyk-Krygiel