DRZWI OTWARTE

OPIS

„Drzwi Otwarte” w Instytucie Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego są wydarzeniem cyklicznym odbywającym się raz do roku. Chociaż inicjatywa ta skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy stoją przed wyborem kierunku studiów, zapraszamy także ich rodziców i nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych językiem i kulturą Niemiec, Austrii i Szwajcarii. „Drzwi Otwarte” stwarzają dobrą okazję do zapoznania się zarówno ze strukturą Instytutu Filologii Germańskiej, jego ofertą dydaktyczną oraz zasadami rekrutacji na studia germanistyczne, jak i działalnością naukową jego pracowników oraz licznych studenckich kół naukowych.

Podczas „Drzwi otwartych” nasi goście mogą ponadto porozmawiać ze studentami i pracownikami naszego instytutu, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie indywidualne pytania oraz rozwieją ewentualne wątpliwości.

Szczegółowe informacje dotyczące terminu i programu „Drzwi Otwartych” udostępniamy w załączniku trzy tygodnie przed terminem imprezy.

Serdecznie zapraszamy!

 


DRZWI OTWARTE 2023

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte w Instytucie Filologii Germańskiej, które odbędą się 15 kwietnia 2023 roku (sobota) o godz. 10.00.

Drzwi Otwarte będą odbywały się zarówno stacjonarnie, jak i w formie elektronicznej w aplikacji MS Teams. Aby wziąć w nich udział online należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w linku poniżej.  Przed wydarzeniem otrzymają Państwo dalsze informacje dotyczące udziału oraz logowania się. Formularz rejestracyjny będzie aktywny do 14 kwietnia 2023.

Link do formularza rejestracyjnego:

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=-b5xKxM7MkS19B9awieNDMsCzOOObYlHsF6WUEd12YtUNk1HUkxTNjhSVklGWE5aSlhIUEtEN0dURS4u

 

Kontakt ws. rejestracji na Drzwi Otwarte:

dr Mariusz Dzieweczyński – mariusz.dzieweczynski@uwr.edu.pl

 KONTAKT

dr Przemysław Staniewski
biogram
TEL. +48 71 3752 500
Gabinet 325

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Kolokwium Lingwistyczne, Spotkanie 38

Szanowni Państwo, w nowym roku akademickim 2023/2024 nadal rozmawiamy o...
Zobacz wszystkie wydarzenia
Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego

INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO

ADRES

PL. BISKUPA NANKIERA 15b
50-140 WROCŁAW

KONTAKT

TEL: +48 71 375 24 44
MAIL: ifg@uwr.edu.pl

Font Resize